Descriere
Leaves Peretelampe
Proiectat de Kateryna Sokolova, parte din colecția Leaves, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Mat antik alamăbelagt jern, fabricat manual în China, de către Made Specific.
Caracteristici principale
- Colecția Leaves — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 92 cm × H 24,30 cm
- Material premium: Mat antik alamăbelagt jern
- Greutate: 1,62 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 92 cm |
| Înălțime | 24,30 cm |
| Greutate | 1,62 kg |
| Material / Tapițerie | Mat antik alamăbelagt jern |
| Producător | Made Specific |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 20-120-02_11119550 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410292116 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei




















