Descriere
Reflection Peretelampe
Proiectat de Asger Risborg Jakobsen, parte din colecția Reflection, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Alamălakeret aluminium, fabricat manual în Polen, de către Nordmet Sp z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Reflection — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 40 cm × H 9,20 cm
- Material premium: Alamălakeret aluminium
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 1,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 9,20 cm |
| Greutate | 1,50 kg |
| Material / Tapițerie | Alamălakeret aluminium |
| Producător | Nordmet Sp z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 20-129-02_5447739 |
| Cod de bare (EAN) | 5908224770981 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
Produse similare


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică IPON | sticlă | Negru mat | 10W, LED
Pret redusDe la 938 lei


Aromas del Campo
Aromas del Campo aplică REMS | piele | Negru mat | 9W, LED
Pret redusDe la 1.035 lei




















