Descriere
Elton Canapea 2,5-persoane cu open end - stânga
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Elton, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Elton — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 258 cm × A 100 cm × H 77 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 87,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 258 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Înălțime șezut | 42 cm |
| Adâncime șezut | 60 cm |
| Greutate | 87,50 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-430-80_00437 |
| Cod de bare (EAN) | 5472346 |
| Categorie | Canapele |
























