Descriere
Cosima Curved 2 Module 100 cm cu stort colț și open end - stânga
Proiectat de kaschkasch, parte din colecția Cosima, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Cosima — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 367 cm × A 142 cm × H 68 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 113 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 367 cm |
| Adâncime | 142 cm |
| Înălțime | 68 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Adâncime șezut | 72 cm |
| Greutate | 113 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 00-054-31_00152 |
| Cod de bare (EAN) | 5502722 |
| Categorie | Canapele |
























