Descriere
Frank 2½ pers. bancă canapea
Proiectat de E-ggs, parte din colecția Frank, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Lăcuit gri oțel, fabricat manual în Polen, de către FurnMaster Sp z o.o.
Caracteristici principale
- Colecția Frank — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 170 cm × A 48 cm × H 78 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 36 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 170 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Adâncime șezut | 45,40 cm |
| Greutate | 36 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Lăcuit gri oțel |
| Producător | FurnMaster Sp z o.o |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 02-316-05_00476 |
| Cod de bare (EAN) | 4060457 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























