Descriere
Neutra Combinație 246xH80 cm – 3x2 hylder
Proiectat de Arnau Reyna, parte din colecția Neutra, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Pigmentat alb lakeret eg, Furnir, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Neutra — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 246 cm × A 42 cm × H 80 cm
- Material premium: Pigmentat alb lakeret eg, Furnir
- Asamblare necesar
- Greutate: 54,66 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 246 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 54,66 kg |
| Material / Tapițerie | Pigmentat alb lakeret eg, Furnir |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 00-152-12_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 3326640 |
| Categorie | Depozitare |
























