Descriere
Neutra Combinație 368xH236 cm – 6x3 hylder
Proiectat de Arnau Reyna, parte din colecția Neutra, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Pigmentat alb lakeret eg, Furnir, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Neutra — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 368 cm × A 42 cm × H 236 cm
- Material premium: Pigmentat alb lakeret eg, Furnir
- Asamblare necesar
- Greutate: 155,01 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 368 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 236 cm |
| Greutate | 155,01 kg |
| Material / Tapițerie | Pigmentat alb lakeret eg, Furnir |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 00-152-19_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 3326661 |
| Categorie | Depozitare |
























