Descriere
Repete de exteriorcovor - rectangular
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Repete Outdoor, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nisipiu, fabricat manual în Indien, de către Sand.
Caracteristici principale
- Colecția Repete Outdoor — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 170 cm × A 240 cm × H 0,60 cm
- Material premium: Nisipiu
Specificații tehnice
| Lățime | 170 cm |
| Adâncime | 240 cm |
| Înălțime | 0,60 cm |
| Material / Tapițerie | Nisipiu |
| Producător | Sand |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-161-05_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5707437444067 |
| Categorie | Covoare |
























