Descriere
Elysa covor - runner
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Elysa, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Lys beige, fabricat manual în Indien, de către Lys beige.
Caracteristici principale
- Colecția Elysa — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 70 cm × A 140 cm × H 1,50 cm
- Material premium: Lys beige
Specificații tehnice
| Lățime | 70 cm |
| Adâncime | 140 cm |
| Înălțime | 1,50 cm |
| Material / Tapițerie | Lys beige |
| Producător | Lys beige |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-165-08_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5710080270099 |
| Categorie | Textile |
























