Descriere
Elysa covor - square
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Elysa, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Lys beige, fabricat manual în Indien, de către Lys beige.
Caracteristici principale
- Colecția Elysa — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 250 cm × A 250 cm × H 1,50 cm
- Material premium: Lys beige
Specificații tehnice
| Lățime | 250 cm |
| Adâncime | 250 cm |
| Înălțime | 1,50 cm |
| Material / Tapițerie | Lys beige |
| Producător | Lys beige |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-165-10_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5710080270150 |
| Categorie | Covoare |
























