Descriere
Helea Covor – kvadratisk
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Helea, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Creme, fabricat manual în Indien, de către Creme.
Caracteristici principale
- Colecția Helea — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 250 cm × A 250 cm × H 1,10 cm
- Material premium: Creme
Specificații tehnice
| Lățime | 250 cm |
| Adâncime | 250 cm |
| Înălțime | 1,10 cm |
| Material / Tapițerie | Creme |
| Producător | Creme |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-162-03_00005 |
| Cod de bare (EAN) | 5707437442582 |
| Categorie | Covoare |
























