Descriere
Zen Covor Rounded
Proiectat de Studio Emily Broom, parte din colecția Zen, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Creme, fabricat manual în Indien, de către Creme.
Caracteristici principale
- Colecția Zen — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 175 cm × A 240 cm × H 1,50 cm
- Material premium: Creme
Specificații tehnice
| Lățime | 175 cm |
| Adâncime | 240 cm |
| Înălțime | 1,50 cm |
| Material / Tapițerie | Creme |
| Producător | Creme |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-152-21_00005 |
| Cod de bare (EAN) | 5710080511055 |
| Categorie | Covoare |
























