Descriere
Acorn Lampă de masă Ø32 cm
Proiectat de 365° North, parte din colecția Acorn, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, fabricat manual în China, de către E27.
Caracteristici principale
- Colecția Acorn — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 32 cm × H 34 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 2,20 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 32 cm |
| Înălțime | 34 cm |
| Greutate | 2,20 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Producător | E27 |
| Țara de origine | China |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 20-133-04_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410479265 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























