Descriere
Tajo Lampă de masă
Proiectat de Asger Risborg Jakobsen, parte din colecția Tajo, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
fabricat manual în China, de către E27.
Caracteristici principale
- Colecția Tajo — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 30 cm × A 30 cm × H 45 cm
- Greutate: 5,25 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 30 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Greutate | 5,25 kg |
| Producător | E27 |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 20-140-02_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410559288 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























