Descriere
Piro Măsuță de cafea finérplade Ø60 cm
Proiectat de Michael H. Nielsen, parte din colecția Piro, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
fabricat manual în Serbien, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Piro — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 60 cm × H 38 cm
- Masăplade skal monteres pe stellet
- Greutate: 22,80 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 38 cm |
| Greutate | 22,80 kg |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Serbien |
| Asamblare | Masăplade skal monteres pe stellet |
| Cod produs (SKU) | 03-138-15_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5389152 |
| Categorie | Mobilă living |
























