Descriere
Palo Masă de Dining Rotundă Ø121 cm cu extensibil
Proiectat de neisako, parte din colecția Palo, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Kroatien, de către BJELIN POŽEGA d.d..
Caracteristici principale
- Colecția Palo — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 121 cm × H 74 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Picioare skal monteres
- Greutate: 28 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 121 cm |
| Înălțime | 74 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | BJELIN POŽEGA d.d. |
| Țara de origine | Kroatien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 03-141-10_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5265146 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























