Descriere
Cosy modul spătar cu brațe stânga - Mic
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Cosy, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Slovakiet, de către Lind Mobler Slovakia s.r.o..
Caracteristici principale
- Colecția Cosy — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 94 cm × A 94 cm × H 75 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 43 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 94 cm |
| Adâncime | 94 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Înălțime șezut | 44 cm |
| Adâncime șezut | 63 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Lind Mobler Slovakia s.r.o. |
| Țara de origine | Slovakiet |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-018-33_00199 |
| Cod de bare (EAN) | 3400007 |
| Categorie | Canapele |
























