Descriere
Case HiFi Modul cu trælåge, 28 cm
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 52,50 cm × A 28 cm × H 35 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 11 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 52,50 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 04-007-74_4771 |
| Cod de bare (EAN) | 1015534 |
| Categorie | Depozitare |
























