Descriere
Case HiFi Modul cu ușă din material textil, 28 cm
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Alblakeret MDF, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 52,50 cm × A 28 cm × H 35 cm
- Material premium: Alblakeret MDF
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 10 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 52,50 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Material / Tapițerie | Alblakeret MDF |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 04-007-73_7335221 |
| Cod de bare (EAN) | 1015531 |
| Categorie | Depozitare |
























