Descriere
Cosima Modul Curbat Mic cu open end 100 cm - stânga
Proiectat de kaschkasch, parte din colecția Cosima, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Cosima — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 163 cm × A 110 cm × H 68 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 42 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 163 cm |
| Adâncime | 110 cm |
| Înălțime | 68 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Adâncime șezut | 72 cm |
| Greutate | 42 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 01-054-76_00094 |
| Cod de bare (EAN) | 5486546 |
| Categorie | Canapele |
























