Descriere
Balloon Lustră - cloud
Proiectat de Meike Harde, parte din colecția Balloon, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
fabricat manual în China, de către Ecru.
Caracteristici principale
- Colecția Balloon — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 49,50 cm × A 49,50 cm × H 30 cm
- Greutate: 1,46 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 49,50 cm |
| Adâncime | 49,50 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 1,46 kg |
| Producător | Ecru |
| Țara de origine | China |
| Cod produs (SKU) | 20-142-01_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5702410571372 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























