Descriere
Friedman Pereteramme - mellem
Proiectat de Adam Friedman, parte din colecția Friedman, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Friedman — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 8 cm × A 32 cm × H 66 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Asamblare necesar
- Greutate: 2,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 8 cm |
| Adâncime | 32 cm |
| Înălțime | 66 cm |
| Greutate | 2,50 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 04-153-10_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 3999121 |
| Categorie | Depozitare |
























