Descriere
Masa laterala Ghost
Ghost este o masa din aluminiu masiv. Are trei picioare ascutite si un blat concav. Masa nu este lustruita dupa scoaterea din matrita, capatand o textura unica, bruta. Aluminiul brut este vopsit electrostatic si apoi pictat manual, rezultand o suprafata cu finisaj alternant intre mat si reflexiv.
Caracteristici
- Masa solida potrivita pentru multe tipuri de interior. Aluminiu turnat brut, realizat printr-o tehnica speciala fara lustruire. Nicio masa nu are aceeasi textura cu alta. Fabricata in China.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Ghost |
| Categorie | Mese laterale |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | Negru |
| Material | Cast Aluminium |
| Descriere materiale | Powder coated raw cast aluminium |
| Inaltime | 50 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate neta | 6 kg |
| Greutate bruta | 7 kg |
| Tara de origine | CN |
| Cod HS | 94032080 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501624547 |
| Cod produs | W3GHO31071CIROBLNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei












