Descriere
Canapea Hippo | tapitata
Hippo se inspira din forma rotunjita a hipopotamului. Canapeaua Hippo este definita de forme ample si rotunjite. Cu proportii generoase, gazduieste confortabil patru persoane. Designul canapelei Hippo arata captivant din orice unghi.
Caracteristici
- Disponibil si cu spatar din lemn. La cerere, disponibil intr-o gama larga de culori si tesaturi. Diferitele tapiterii pot avea aspecte diferite, iar unele tesaturi se pot incretii usor in jurul sezutului curbat. Fabricat in Polonia.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Hippo |
| Categorie | Canapele |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Tommy Hyldahl |
| Culoare cadru | None |
| Material | Integral tapitat |
| Tapiterie | Barnum Barnum Col 3 |
| Descriere materiale | Picioare spate din pin masiv. Sezut din spuma taiata pe cadru din placaj/PAL |
| Latime | 235 cm |
| Inaltime | 74 cm |
| Adancime | 100 cm |
| Inaltime sezut | 42 cm |
| Adancime sezut | 63 cm |
| Tapiterie spatar Ø | 37 cm |
| Greutate neta | 55 kg |
| Greutate bruta | 62 kg |
| Tara de origine | PL |
| Cod HS | 94016100 |
| Timp productie | 8-10 saptamani |
| EAN | 4251501631668 |
| Cod produs | W1HIP13068FUUPNOBABA003 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare


IXIA
Ixia Consolă , Alb, MDF cu Textură Granulată, Stil Modern, 115 x 37.5 x 80 cm
Pret redus2.900 lei
Pret normal5.076 lei


IXIA
Ixia Canapea , Material Textil Albastru, Structură Lemn de Eucalipt, 191 x 80 x 88 cm
Pret redus5.369 lei
Pret normal9.403 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Van Gogh | textil | Bej | 281x104x159 cm
Pret redus11.500 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Tayla | textil | Bej | 293x104x159 cm
Pret redus11.700 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Solio | textil | Bej | 284x104x159 cm
Pret redus16.000 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Sandro | textil | Bej | 297x104x159 cm
Pret redus12.900 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Regina | textil | Bej | 294x104x159 cm
Pret redus15.100 lei


ACOMODEL
ACOMODEL canapea extensibilă cu colțar Leo | textil | Bej | 377x104x159 cm
Pret redus32.500 lei








