Descriere
Masa de dining Oku rotunda Ø 120 cm
Blatul mesei Oku este realizat din furnir de stejar cu margini rotunjite. Picioarele din stejar strunjit sunt pozitionate decalat pentru a crea iluzia unui blat plutitor si pentru a adauga un detaliu sculptural mesei.
Caracteristici
- Disponibila in diverse finisaje de lemn. Dimensiuni standard de 200 cm si 250 cm, precum si o varianta rotunda de 120 cm si o masa de cafea patrata. Dimensiuni speciale la cerere. Fabricata in Danemarca, din stejar certificat FSC.
Specificatii tehnice
| Brand | NORR11 |
| Colectie | Oku |
| Categorie | Mese dining |
| Designer | Kristian Sofus Hansen and Nicolaj Nøddesbo |
| Culoare cadru | Negru |
| Material | Stejar certificat FSC |
| Descriere materiale | Picioarele sunt din stejar masiv, blatul este din placaj si furnir de stejar |
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 74 cm |
| Adancime | 120 cm |
| Diametru | 120 cm |
| Grosime blat | 4 cm |
| Greutate neta | 20.5 kg |
| Greutate bruta | 21.5 kg |
| Tara de origine | DK |
| Cod HS | 94036010 |
| Timp productie | Stoc curent |
| Quickship | Da |
| EAN | 4251501634409 |
| Cod produs | W3OKU33079FSCOBLNO00000 |
Culorile pot varia usor fata de imaginile afisate, in functie de setarile monitorului.
Produse similare

IXIA
Masă dining rotundă | Lemn de mango și Marmură | Alb/Natural | Design Luxos Contemporan 120x120x76 cm
Pret redus6.683 lei
Pret normal11.678 lei


IXIA
Masă Dining Ixia, Dreptunghiulară, Blat Ceramic cu Aspect Marmură Alb-Maronie și MDF, 180 x 90 x 75 cm
Pret redus5.708 lei
Pret normal9.931 lei


IXIA
Ixia Masă Dining Extensibilă , Maro, MDF și Fier, Stil Modern, 160(200) x 90 x 76 cm
Pret redus3.142 lei
Pret normal5.468 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 120 x 120 x 76 cm
Pret redus7.837 lei
Pret normal13.637 lei


IXIA
Ixia Masă Dining, Rotundă, Marmură și Lemn Masiv de Mango, 115 x 115 x 76 cm
Pret redus6.732 lei
Pret normal11.714 lei


IXIA
Ixia Măsuță de Cafea , Rotundă, Aspect Microciment Tile, Ø 80 x 38.5 cm
Pret redus1.913 lei
Pret normal3.329 lei












