Descriere
Vala Birou 90 x 40 cm
Proiectat de Martin Lauritsen, parte din colecția Vala, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, susținut de picioare din Stejar uleiat, Furnir, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Vala — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 90 cm × A 40 cm × H 14,50 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 15,25 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 90 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 14,50 cm |
| Greutate | 15,25 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Furnir |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 03-136-01_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 4616328 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
Produse similare


IXIA
SCAUN BEIGE | Textil-Metal | Finisaj Contract | Material Hidrofug 53 x 51 x 76.50 cm
Pret redus797 lei
Pret normal1.393 lei


IXIA
SCAUN TILE | Textil-Metal | Finisaj Contract | 53 x 51 x 76.50 cm
Pret redus797 lei
Pret normal1.392 lei


IXIA
Scaun tapițat, 50 x 61 x 82 cm – Design modern și versatilitate cromatică
Pret redus703 lei
Pret normal1.232 lei


IXIA
Scaun tapițat bej, 55 x 58,50 x 84 cm – stil modern și confort sporit
Pret redus719 lei
Pret normal1.257 lei


IXIA
SCAUN ROTATIV BEIGE | Textil-Metal | Mecanism 180° | Confort Premium 62 x 65 x 82 cm
Pret redus1.231 lei
Pret normal2.151 lei


IXIA
Scaun de birou cu roți, crem și maro, 59 x 64 x 88 cm – confort și design ergonomic
Pret redus1.348 lei
Pret normal2.356 lei












