Descriere
Stenbordplade pentru Elton Măsuță de cafea 162 x 46 cm
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Elton, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nisipiu travertin, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Elton — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 44 cm × A 160 cm × H 2 cm
- Material premium: Nisipiu travertin
- Greutate: 34 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 44 cm |
| Adâncime | 160 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Greutate | 34 kg |
| Material / Tapițerie | Nisipiu travertin |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Cod produs (SKU) | 12-030-03_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 4616030 |
| Categorie | Mobilă living |
























