Descriere
Daia Servantă 180 cm m. sertare
Proiectat de Ramos Bassols, parte din colecția Daia, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Daia — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 180 cm × A 50,50 cm × H 71,50 cm
- Material premium: Stejar uleiat
- Picioare skal monteres
- Greutate: 85 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 180 cm |
| Adâncime | 50,50 cm |
| Înălțime | 71,50 cm |
| Greutate | 85 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 04-340-05_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 4737272 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























