Descriere
Yacht servantă
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Yacht, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Polen, de către PBJ Polen.
Caracteristici principale
- Colecția Yacht — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 146 cm × A 47 cm × H 77,50 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir
- Asamblare necesar
- Greutate: 55 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 146 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Înălțime | 77,50 cm |
| Greutate | 55 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | PBJ Polen |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 04-151-05_15352014 |
| Cod de bare (EAN) | 2090484 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























