Descriere
Haven Pateramme 166 cm
Proiectat de Steffensen & Würtz, parte din colecția Haven, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Haven — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 166 cm × A 230 cm × H 23 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Asamblare necesar
- Greutate: 60 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 166 cm |
| Adâncime | 230 cm |
| Înălțime | 23 cm |
| Greutate | 60 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 01-500-01_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 3185009 |
| Categorie | Mobilă dormitor |
























