Descriere
Veneda Slim 6-persoane canapea colț cu open end - stânga
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Veneda, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Polen, de către Actona Poland Sp. z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Veneda — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 273 cm × A 326 cm × H 81 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 107,60 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 273 cm |
| Adâncime | 326 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Înălțime șezut | 46 cm |
| Adâncime șezut | 55 cm |
| Greutate | 107,60 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Actona Poland Sp. z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-096-12_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 5671908 |
| Categorie | Canapele |
























