Descriere
Chleo Tapițerie pentru canapea 2-persoane cu șezlong - dreapta
Proiectat de Meike Harde, parte din colecția Chleo, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, fabricat manual în Polen, de către Actona Poland Sp. z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Chleo — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 242 cm × A 95 cm × H 79 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Greutate: 7,14 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 242 cm |
| Adâncime | 95 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Greutate | 7,14 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Producător | Actona Poland Sp. z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Cod produs (SKU) | 12-171-05_00082 |
| Cod de bare (EAN) | 5440865 |
| Categorie | Canapele |
























