Descriere
Scandinavia Canapea colț 6-persoane (3 colț 2½)
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Scandinavia, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din 13 cm stejar uleiat, fabricat manual în Polen, de către Koldskum.
Caracteristici principale
- Colecția Scandinavia — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 306 cm × A 92 cm × H 78 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Asamblare necesar
- Greutate: 119 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 306 cm |
| Adâncime | 92 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Adâncime șezut | 58 cm |
| Greutate | 119 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | 13 cm stejar uleiat |
| Producător | Koldskum |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 01-402-22_01672 |
| Cod de bare (EAN) | 3775089 |
| Categorie | Canapele |
























