Descriere
Sepia Canapea 6–persoane m. open-end – stânga
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Sepia, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Sepia — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 325 cm × A 249 cm × H 73 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- capătelig samling necesar / Slutmontering necesar
- Greutate: 146 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 325 cm |
| Adâncime | 249 cm |
| Înălțime | 73 cm |
| Înălțime șezut | 40 cm |
| Adâncime șezut | 75 cm |
| Greutate | 146 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | capătelig samling necesar / Slutmontering necesar |
| Cod produs (SKU) | 01-057-11_00499 |
| Cod de bare (EAN) | 4782304 |
| Categorie | Canapele |
























