Descriere
Orlando O2 3 module cu open-end - stânga
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția Orlando Outdoor O2, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Brezza - Material de exterior, Nisipiu, susținut de picioare din Antracitlakeret oțel, fabricat manual în Estland, de către Softcom OU.
Caracteristici principale
- Colecția Orlando Outdoor O2 — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 300 cm × A 100 cm × H 67 cm
- Material premium: Brezza - Material de exterior, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 69 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 300 cm |
| Adâncime | 100 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Înălțime șezut | 39,50 cm |
| Adâncime șezut | 80 cm |
| Greutate | 69 kg |
| Material / Tapițerie | Brezza - Material de exterior, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Antracitlakeret oțel |
| Producător | Softcom OU |
| Țara de origine | Estland |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 00-038-04_00009 |
| Cod de bare (EAN) | 4170859 |
| Categorie | Canapele |
























