Descriere
Lomi canapea 2,5-persoane cu șezlong - stânga
Proiectat de Meike Harde, parte din colecția Lomi, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Lăcuit negru oțel, fabricat manual în Polen, de către Fabryka Mebli Benix.
Caracteristici principale
- Colecția Lomi — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 305 cm × A 101 cm × H 75 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 154 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 305 cm |
| Adâncime | 101 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Înălțime șezut | 48 cm |
| Adâncime șezut | 64 cm |
| Greutate | 154 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Lăcuit negru oțel |
| Producător | Fabryka Mebli Benix |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-168-15_00271 |
| Cod de bare (EAN) | 5641152 |
| Categorie | Canapele |
























