Descriere
North canapea 3-persoane
Proiectat de Glismand & Rüdiger, parte din colecția North, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Polen, de către Fabryka Mebli Benix.
Caracteristici principale
- Colecția North — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 216 cm × A 96 cm × H 82 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Picioare skal monteres
- Greutate: 62,50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 216 cm |
| Adâncime | 96 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Înălțime șezut | 45 cm |
| Adâncime șezut | 61 cm |
| Greutate | 62,50 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Fabryka Mebli Benix |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 01-169-05_00681 |
| Cod de bare (EAN) | 5613774 |
| Categorie | Canapele |
























