Descriere
Veneda Slim Canapea 3½-persoane cu șezlong - stânga
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Veneda, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Nantes - Țesătură fină, Nisipiu, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Polen, de către Actona Poland Sp. z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Veneda — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 276 cm × A 156 cm × H 83 cm
- Material premium: Nantes - Țesătură fină, Nisipiu
- Asamblare necesar
- Greutate: 77 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 276 cm |
| Adâncime | 156 cm |
| Înălțime | 83 cm |
| Înălțime șezut | 46 cm |
| Adâncime șezut | 55 cm |
| Greutate | 77 kg |
| Material / Tapițerie | Nantes - Țesătură fină, Nisipiu |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | Actona Poland Sp. z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 01-096-45_00031 |
| Cod de bare (EAN) | 4870528 |
| Categorie | Canapele |
























