Descriere
Case Combinație rafturi 11
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Alblakeret MDF, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 210 cm × A 35 cm
- Material premium: Alblakeret MDF
- Șină de suspendare pentru montering
- Greutate: 103 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 210 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 103 kg |
| Material / Tapițerie | Alblakeret MDF |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Șină de suspendare pentru montering |
| Cod produs (SKU) | 00-007-11_5308337 |
| Cod de bare (EAN) | 2089923 |
| Categorie | Depozitare |
























