Descriere
Case Raftcombinație 14
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 210 cm × A 35 cm × H 70 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir
- Șină de suspendare pentru montering
- Greutate: 64 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 210 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Greutate | 64 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Șină de suspendare pentru montering |
| Cod produs (SKU) | 00-007-14_00004 |
| Cod de bare (EAN) | 3205516 |
| Categorie | Depozitare |
























