Descriere
Strap Combinație Living 01
Proiectat de Tine Ottesen Stride, parte din colecția Strap, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Slovenien, de către SANYEI SCANDINAVIA A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Strap — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 169 cm × A 31 cm × H 98,10 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Asamblare necesar
- Greutate: 17 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 169 cm |
| Adâncime | 31 cm |
| Înălțime | 98,10 cm |
| Greutate | 17 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | SANYEI SCANDINAVIA A/S |
| Țara de origine | Slovenien |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 00-085-01_3638103 |
| Cod de bare (EAN) | 1325004 |
| Categorie | Depozitare |
























