Descriere
Case Raftcombinație 20
Proiectat de OOOJA, parte din colecția Case, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, Furnir, fabricat manual în Danmark, de către HMS Furniture Group.
Caracteristici principale
- Colecția Case — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 140 cm × A 35 cm × H 140 cm
- Material premium: Stejar uleiat, Furnir
- Șină de suspendare pentru montering
- Greutate: 89,60 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Înălțime | 140 cm |
| Greutate | 89,60 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat, Furnir |
| Producător | HMS Furniture Group |
| Țara de origine | Danmark |
| Asamblare | Șină de suspendare pentru montering |
| Cod produs (SKU) | 00-007-20_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 4619032 |
| Categorie | Depozitare |
























