Descriere
Cord Servantă
Proiectat de Hertel & Klarhoefer, parte din colecția Cord, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Bosnien și Hercegovina, de către Aage Østergaard Møbelindustri A/S.
Caracteristici principale
- Colecția Cord — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 168 cm × A 45 cm × H 80 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv
- Picioare skal monteres
- Greutate: 46 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 168 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 46 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | Aage Østergaard Møbelindustri A/S |
| Țara de origine | Bosnien și Hercegovina |
| Asamblare | Picioare skal monteres |
| Cod produs (SKU) | 04-139-02_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 4718768 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























