Descriere
Kelo Covor 70 x 140 cm
Proiectat de Studio Emily Broom, parte din colecția Kelo, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Lys beige, fabricat manual în Indien, de către Lys beige.
Caracteristici principale
- Colecția Kelo — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 70 cm × A 140 cm × H 2 cm
- Material premium: Lys beige
Specificații tehnice
| Lățime | 70 cm |
| Adâncime | 140 cm |
| Înălțime | 2 cm |
| Material / Tapițerie | Lys beige |
| Producător | Lys beige |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-158-01_00003 |
| Cod de bare (EAN) | 5710080514209 |
| Categorie | Textile |
























