Descriere
Lorie covor - rectangular
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Lorie, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Beige, fabricat manual în Indien, de către Beige.
Caracteristici principale
- Colecția Lorie — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 170 cm × A 240 cm × H 1,50 cm
- Material premium: Beige
Specificații tehnice
| Lățime | 170 cm |
| Adâncime | 240 cm |
| Înălțime | 1,50 cm |
| Material / Tapițerie | Beige |
| Producător | Beige |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-165-12_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 5710080280128 |
| Categorie | Textile |
























