Descriere
Vilde Covor 250 x 350 cm
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Vilde, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Beige, fabricat manual în Indien, de către Beige.
Caracteristici principale
- Colecția Vilde — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 250 cm × A 350 cm × H 1 cm
- Material premium: Beige
Specificații tehnice
| Lățime | 250 cm |
| Adâncime | 350 cm |
| Înălțime | 1 cm |
| Material / Tapițerie | Beige |
| Producător | Beige |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-150-04_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5707437388255 |
| Categorie | Textile |
























