Descriere
Zana Covor – dreptunghiular
Proiectat de BOLIA Design Team, parte din colecția Zana, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Creme, fabricat manual în Indien, de către Creme.
Caracteristici principale
- Colecția Zana — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 170 cm × A 240 cm × H 0,80 cm
- Material premium: Creme
Specificații tehnice
| Lățime | 170 cm |
| Adâncime | 240 cm |
| Înălțime | 0,80 cm |
| Material / Tapițerie | Creme |
| Producător | Creme |
| Țara de origine | Indien |
| Cod produs (SKU) | 22-164-02_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 5707437444227 |
| Categorie | Covoare |
























