Descriere
Vienna sideboard | French braided
Proiectat de Hertel & Klarhoefer, parte din colecția Vienna, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat, Furnir, susținut de picioare din Stejar uleiat, Masiv, fabricat manual în Polen, de către PBJ Polen.
Caracteristici principale
- Colecția Vienna — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 130 cm × A 49 cm × H 92 cm
- Material premium: Stejar uleiat, Furnir
- Nu necesită asamblare
- Greutate: 50 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 49 cm |
| Înălțime | 92 cm |
| Greutate | 50 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat, Furnir |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat, Masiv |
| Producător | PBJ Polen |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Nu necesită asamblare |
| Cod produs (SKU) | 04-138-05_00001 |
| Cod de bare (EAN) | 3387607 |
| Categorie | Mobilă sufragerie |
























