Descriere
Silent Înaltboard – soclu din lemn
Proiectat de Meike Harde, parte din colecția Silent, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir, susținut de picioare din Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv, fabricat manual în Polen, de către PBJ Polen.
Caracteristici principale
- Colecția Silent — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 100 cm × A 45 cm × H 155 cm
- Material premium: Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir
- Asamblare necesar
- Greutate: 58 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 100 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 155 cm |
| Greutate | 58 kg |
| Material / Tapițerie | Stejar uleiat pigmentat alb, Furnir |
| Picioare / Bază | Stejar uleiat pigmentat alb, Masiv |
| Producător | PBJ Polen |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Asamblare necesar |
| Cod produs (SKU) | 04-147-15_00002 |
| Cod de bare (EAN) | 3326073 |
| Categorie | Depozitare |
























