Descriere
Reflection Lampă de masă
Proiectat de Asger Risborg Jakobsen, parte din colecția Reflection, un reper al designului scandinav contemporan semnat Bolia.
Realizat cu atenție la detalii din Alamălakeret aluminium, fabricat manual în Polen, de către Nordmet Sp z o.o..
Caracteristici principale
- Colecția Reflection — design scandinav atemporal
- Dimensiuni: L 40 cm × H 45,50 cm
- Material premium: Alamălakeret aluminium
- Se livrează neasamblat
- Greutate: 2,30 kg
Specificații tehnice
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 45,50 cm |
| Greutate | 2,30 kg |
| Material / Tapițerie | Alamălakeret aluminium |
| Producător | Nordmet Sp z o.o. |
| Țara de origine | Polen |
| Asamblare | Se livrează neasamblat |
| Cod produs (SKU) | 20-129-03_5447739 |
| Cod de bare (EAN) | 5908224770967 |
| Categorie | Corpuri de iluminat |
























